O nás

Spoločnosť HEMAK, s.r.o. bola založená v roku 1991 s hlavnou činnosťou v oblasti meracej a regulačnej techniky.

Od roku 1997 sa spoločnosť úzko orientuje na oblasť váh a vážiacich systémov pre obchod a priemysel. Po krátkej dobe sa stávame výhradným zmluvným partnerom na dodávku, projekciu, montáž, servis a opravy váh od renomovaných fínskych výrobcov váh  TECNOSCALE OY a anglického výrobcu palubných váh RDS TECHNOLOGY pre Slovenskú republiku.


Mottom spoločnosti je:

„Vysoká kvalita ponúkaných služieb a dodávok pre potreby zákazníka.“


Túto svoju činnosť sa snažíme vykonávať komplexne od riešenia problému s vážením cez návrh vhodného vážiaceho systému, dodávky vrátane montáže, uvedenia do prevádzky a v neposlednom rade zabezpečujeme komplexný záručný a následný pozáručný servis vrátane vedenia databáz meradiel a sledovania termínov následných kalibrácií a úradných overení určených meradiel.

Safety

Dôležitou súčasťou nášho portfólia je aj kategória SAFETY ktorá zahŕňa produkty zabezpečujúce bezpečnosť pri riadení tažkej techniky ako sú kolesové nakladače, dumpre, vozidlá na odvoz odpadu a pod. V kategórii SAFETY sú  v ponuke cúvacie senzory a cúvacie kamery zabezpečujúce vysokú bezpečnosť a ochranu majetku.

Softvér

Súčasťou dodávok produktov firmy HEMAK s.r.o. je aj softvér HEM-SW vyvinutý našou firmou ktorý umožňuje zákazníkovi spravovať, importovať a exportovať dáta, uchovávať fotografie vážených vozidiel a nákladu, rozoznávať vozidlá pomocou technológií RFID a využiť plnú aizáciu váženia na cestných váhach systémom ANPR.

Doplnková činnosť

Ako doplnkovú činnosť spoločnosť HEMAK, s.r.o. zabezpečuje návrh, dodávku a montáž techniky pre rodinné domy a priemyselné stavby v oblastiach klimatizácie, slnečných kolektorov a centrálnych vysávačov.

 O nás
 O nás
 O nás