Centrálne vysávanie

Centrálne vysávače  - návrh, dodávka a montáž:

HUSKY

HUSKY a alergia - systém HUSKY znižuje riziko

 

HUSKY - bezprašný spôsob vysávania:

  • Dnešná spoločnosť je žiaľ postihnutá celou škálou tzv. civilizačných chorôb.
  • Medzi najčastejšie skloňované patria určite rôzne druhy alergií, ktoré môžu výrazne znepríjemniť život.
  • Na pomoc ľuďom postihnutých práve alergiami prichádza spoločnosť HUSKY - výrobca prvotriednych centrálnych vysávačov.

Prestaňte premiestňovať prach z miesta na miesto!

Centrálne vysávače HUSKY zaručujú úplne bezprašný spôsob vysávania vďaka svojmu princípu vyfukovania vzduchu mimo objekt. Všetky nečistoty z jednotlivých miestností sú nasaté a rozvodom sa dostávajú do agregátu umiestneného napríklad v garáži, na povale v bytových priestoroch, v šatníkovej skríni, na toalete či v skrinke kuchynskej linky. Po prefiltrovaní je vzduch v konečnej fáze vyfúknutý mimo objekt bez toho, aby v upratovanej miestnosti došlo k rozvíreniu čo i len elementárneho množstva prachu. Známy pražský pľúcny špecialista, na margo systému Husky dodáva: "Vyfukovanie prefiltrovaného vzduchu von mimo obytné priestory je najúčinnejším nástrojom pre likvidáciu aj tých najmenších alergénov a roztočov. Pokiaľ je inštalácia takéhoto systému len trochu technicky možná, môžem ju iba doporučiť predovšetkým astmatikom a alergikom, pre ktorých je čisté domáce prostredie podmienkou úspešnej prevencie a liečby".


Vysávacie jednotky

Suché vysávání

Q Bas  [PT8510SEE*]

Tieto centrálne vysávacie jednotky sú vybavené papierovými filtračnými vreckami na jedno použitie, ktoré je podľa frekventovanosti vysávania potrebné vymieňať dva až trikrát ročne. Filtračný sáčok sa zapĺňa z hornej časti smerom ku dnu a taktiež funguje ako filter podporujúci stále nasávanie a pohyb vzduchu. Model Q Bas je upravený pre použitie v bytoch. Jeho hlučnosť je iba 65dB. Teraz s novým motorom 1300W a sacím výkonom 396 Airwattov. Možno ho umiestniť do šatníkovej skrine, alebo aj na toaletu. Môže byť pripojený na potrubný rozvod v rozsahu do 30m s max. 6 vysávačovými zásuvkami.


Q Extra  [PT8610SA*]

Tieto centrálne vysávacie jednotky sú vybavené papierovými filtračnými vreckami na jedno použitie, ktoré je podľa frekventovanosti vysávania potrebné vymieňať dva až trikrát ročne. Filtračný sáčok sa zapĺňa z hornej časti smerom ku dnu a taktiež funguje ako filter podporujúci stále nasávanie a pohyb vzduchu. Model Q Extra je upravený pre použitie v bytoch. Jeho hlučnosť je len 62dB. Teraz s novým motorom 1690W a sacím výkonom 480 Airwattov. Maximálna pripojiteľná dĺžka potrubného rozvodu je 60 m a 12 vysávačových zásuviek. Vďaka malým rozmerom a nízkej hlučnosti ho možno umiestniť do šatníkovej skrine, pod schodisko, do komory, alebo napríklad aj na toaletu. 


Q Extra cyklon  [PT8410SAQ*]

Agregát určený len pre suché vysávanie je vybavený veľkoplošným pohyblivým filtrom. Je vyrobený v kombinácii duralu s matným čiernym lakom. Pôsobí veľmi exkluzívnym dojmom. Je vybavený novým HUSKY motorom AUTOMATIC STOP - automatické zastavenie chodu motora pri nadmernom opotrebovaní uhlíkov. Uhlíky majú predĺženú životnosť na cca 1000 hodín a je dodávaný s náhradnými uhlíkmi na daľších 1000 hodín prevádzky. S motorom 1690 W a sacím výkonom 480 Airwattov umožňuje pripojenie až 12 vysávačových zásuviek a 60 metrov potrubného rozvodu. Je vhodný pre použitie v stredne veľkých a veľkých RD, v kanceláriách, bytoch a podkrovných priestoroch, penziónoch atď. Jeho cena je vzhľadom k prevedeniu a parametrom je veľmi zaujímavá.


Q Pro  [PT 3311EH*, PT3311EHA*]

Agregát G325 je určený len pre suché vysávanie. Jedná sa o najvýkonnejší agregát na trhu vybavený dvomi motormi s celkovým príkonom 2300W a sacím výkonom 690 Airwattov .Tento stroj je určený pre veľké rodinné domy, penzióny a administratívne budovy a špeciálne prevádzky produkujúce veľmi jemný prach. Okolo papierového filtra je kovová sieťová prepážka zaisťujúca vysávanie celou plochou filtra, stály výkon a prietok vzduchu. Tento agregát je určený pre stavby rozsahu až 100 metrov potrubného rozvodu a viac. Bez problémov ho možno pripojit k viac ako 20-tim vysávačovým zásuvkám. Hlavne v priemyselnej prevádzke každý ocení automatické zastavenie chodu motora pri nadmernom opotrebovaní uhlíkov, zabraňujúce poškodeniu motora. Varianta EHA je štandardne odhlučnená na úroveň 69dB.

Mokré vysáváníQ Bas Wet & Dry  [PT2711EH*, PT2711EHA*]

Model Q Bas - suché a mokré vysávanie. Agregát určený pre kombinované vysávanie prachu aj vody, priemyslovej kvality s veľkoplošným filtrom zo špeciálnej filtračnej tkaniny. Pri filtrácií nečistôt je využívaný tzv. cyklónový efekt prúdenia vzduchu. Je určený pre rozvody do 30 metrov dĺžky a 6-tich vysávačových zásuviek. Teraz s novým motorom 1300W a sacím výkonom 396 Airwattov. Tento agregát umožňuje preventívny preplach potrubného rozvodu vodou. Varianta EHA je odhlučnená na úroveň 64dB. Je optimálny pre malé a stredné RD a byty, alebo podkrovné priestory.


Q Extra Wet & Dry  [PT3611ENA*]

Model Q Extra - suché a mokré vysávanie. Agregát určený pre kombinované vysávanie prachu a vody, priemyslovej kvality s trojstupňovou turbínou s dvojitým veľkoplošným filtrom. Tento agregát je určený pre rozvody do 60 metrov dĺžky a 12 vysávačových zásuviek. Je štandardne odhlučnený na úroveň 62dB. Agregát umožňuje preventívny preplach potrubného rozvodu vodou. Je vhodný pre stredné a väčšie rodinné domy, penzióny, kancelárie a podkrovné priestory. Teraz v novom prevedení so silnejším motorom 1690W a sacím výkonom 480 Airwattov.


Q Pro Wet & Dry  [PT3211EH*, PT3211EHA*]

Model Q Pro je určený pre kombinované vysávanie suchých aj mokrých nečistôt. Jedná se o najvýkonnejší agregát na trhu vybavený dvomi motormi o celkovom príkone 2300W a sacom výkone 690 Airwattov. Tento stroj je určený pre veľké rodinné domy, penzióny a administratívne budovy. PT3211EH je agregát priemyslovej kvality s veľkoplošným filtrom, využívajúci cyklónový efekt prúdenia vzduchu. Je určený pre stavby rozsahu 100 metrov potrubného rozvodu a viac. Bez problémov zvládne 20 aj viac vysávačových zásuviek. Hlavne v priemyselnej prevádzke každý ocení automatické zastavenie chodu motora pri nadmernom opotrebovaní uhlíkov, zabraňujúce poškodeniu motora. Varianta EHA je štandardne odhlučnená na úroveň 69dB.Q Special Edition
Q Special Edition   [PT8410SBI2*]

Agregát určený len pre suché vysávanie je vybavený veľkoplošným pohyblivým filtrom. Je vyrobený z ABS plastu, ktorého hlavnými prednosťami sú nárazuvzdornosť, farbostálosť, odolnosť proti poškriabaniu, vysoká presnosť výlisku a tesnosť prachového kontajneru počas celej životnosti stroja bez použitia tesniacej gumy. Všetky jednotky Q SPECIAL EDITION sú vybavené novými HUSKY motormi AUTOMATIC STOP - automatické zastavenie chodu motora pri nadmernom opotrebovaní uhlíkov. Tento model je veľmi tichý (57 dB) a môže byť umiestnený vo veľmi malom uzavretom priestore, vďaka chladeniu prietokom vzduchu - through flow. Preto sa hodí do bytov a malých rodinných domov s rozvodom do 15 m s 3-mi vysávačovými zásuvkami. Sací výkon 352 Airwattov.

Q Special Edition  [PT8410SBI*]

Agregát určený len pre suché vysávanie je vybavený veľkoplošným pohyblivým filtrom. Je vyrobený z ABS plastu, ktorého hlavnými prednosťami sú nárazuvzdornosť, farbostálosť, odolnosť proti poškriabaniu a vysoká presnosť výlisku a tesnosť prachového kontajneru počas celej životnosti stroja bez použitia tesniacej gumy. Všetky jednotky Q SPECIAL EDITION sú vybavené novými HUSKY motormi AUTOMATIC STOP - automatické zastavenie chodu motora pri nadmernom opotrebovaní uhlíkov. Je vhodný do bytov a stredne veľkých rodinných domov s rozvodom do 30 m so 6-timi vysávačovými zásuvkami. Sací výkon 396 Airwattov.

Q Special Edition  [PT8410SBI3*]

Agregát určený len pre suché vysávanie je vybavený veľkoplošným pohyblivým filtrom. Je vyrobený z ABS plastu, ktorého hlavnými prednosťami sú nárazuvzdornosť, farbostálosť, odolnosť proti poškriabaniu a vysoká presnosť výlisku, tesnosť prachového kontajneru počas celej životnosti stroja bez použitia tesniacej gumy. Všetky jednotky Q SPECIAL EDITION sú vybavené novými HUSKY motormi AUTOMATIC STOP - automatické zastavenie chodu motora pri nadmernom opotrebovaní uhlíkov. Jedná sa o najatraktívnejší model z rady Q SPECIAL EDITION s motorom 1690 W a sacím výkonom 480 Airwattov! Umožňuje pripojenie až 12 vysávačových zásuviek a 60 metrov rozvodu.

Všetky agregáty tejto edície umožňujú vysávať prach aj do papierových vreciek.HUSKY - nový integrovaný vysávací systém

HUSKY H2O AA150E, AA230E

Základný princíp je rovnaký ako pri bežných agregátoch. Nasávaný vzduch je po prefiltrovaní vyfúknutý mimo objekt. Vtip je v tom, že pri novom HUSKY H2O je pri vysávaní do sacieho otvoru vysávačovej jednotky privádzaná voda v regulovanom množstve. Nasávané nečistoty okamžite zvlhčuje a tým zabraňuje víreniu prachu v nádobe. Pri dosiahnutí určitej hladiny v odpadovej nádobe sa vysávač vypne a nečistoty odtečú do kanalizácie. Umožňuje vysávať mokré nečistoty priamo do agregátu. Jednoduchá sieťka na dne nádoby zachytáva väčšie predmety, prípadne nechtiac povysávané cennosti.
Tento jedinečný bezfiltrový systém zaručuje 100% prietok vzduchu počas celého upratovania. 

   

 Typ agregátu

 AA150E

 AA230E

 Počet turbín

 3

 6

 Príkon (W)

 1760

 2x1760

 Napätie

 240 V

 240 V

 Sací podtlak (m/H2O)

 3.74

 3.48

 Prietok vzduchu (m3/min)

 2.88

 5.04

 Sací výkon (AW)

 492

 896

 Hlučnosť (dB)

 66

 68

 Filter

 pravý cyklón

 pravý cyklón

 Rozmery (cm)

 v=98, d=35

 v=98, d=35

 Vysávanie vody

 priame

 priame

 Kapacita nádrže (l)

 26

 26

 Spotreba vody (l/min)

 2-7

 2-7


schéma

Agregát-vysávacia centrála sa skladá z motora a zbernej nádoby. Exkluzívny cyklónový systém, bez vrecka a filtra, oddeľuje vzduch od prachu a nečistôt.


 
HOTLINE
+421 905 221 542
+421 905 549 244
Obchod
+421 907 813 682
+421 905 481 329